pozyczki

Jubileuszowa Dobra Noc w Szkole - 2018.04.13/14

 JubileuszowaDobraNoc

Pierwsza Jubileuszowa Dobra Noc za nami!!! W nocy z 13 na 14 kwietnia uczniowie klas IV-VII mieli okazje uczestniczyć w nocy organizowanej w szkole . Swój pobyt rozpoczęliśmy od gry terenowej organizowanej na świeżym powietrzu . Następnie uczniowie zakopali wcześniej przygotowane kapsuły czasu, w których umieścili cenne dla nich przedmioty. Kolejnym punktem naszego spotkania było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przed północą obejrzeliśmy wspólnie film, zajadając popkorn. Wieczor był doskonała okazją do rozmów i poznania sie bliżej. Swoj pobyt w szkole zakończyliśmy wspólnym porannym śniadaniem. Mamy nadzieje, że ta Noc stanie sie tradycją, która na stałe zapisze sie w programie imprez naszej szkoły ! :) :)

Zapraszamy do FOTOGALERII

Eksperymenty Naukowe w Klasie 1 - 2018.04.13

Kolejny piątek z eksperymentami w klasie I - dzisiaj dwa eksperymenty "chemiczne jojo", które przerodziło się w wybuch kolorowego wulkanu oraz "wir mleczny", a miały być kolory wiosny :)

FOTOGALERIA

Prace Naszych Uczniów na Konkurs Ekologiczny

Uczniowie klasy IV oraz VI wykonali plakaty, prezentacje oraz książki na ogólnopolski konkurs ekologiczny pt : Mistrz Recyklingu. Przygotowanie do konkursu poprzedzał udział w cyklu zajęć kółka przyrodniczego o tematyce ekologicznej. Trzymamy kciuki za prace konkursowe klasy IV i VI.

FOTOGALERIA

Trzymaj Formę - Warsztaty - 2018.04.09

W ramach projektu profilaktyki zdrowia pt : „Trzymaj formę” gościliśmy w w poniedziałek w naszej szkole Panią Pielęgniarkę. W czasie prelekcji uczniowie poznali zasady zdrowego żywienia i dbania o swoje zdrowie.

FOTOGALERIA

VIII Gminny Konkurs Recytatorski - 2018.04.12

W dniu 12 kwietnia  2018r. dwie  uczennice ( Lila Wójtowicz – Szczotka z kl. I oraz Wiecheć Magdalena z klasy III) prezentujące naszą szkołę wyłonione drogą eliminacji wzięły udział w Konkursie Recytatorskim, który odbył się na terenie Szkoły Podstawowej w Czułówku.
Mottem tegorocznego VIII już konkursu było hasło„ Ludwik Jerzy Kern - dzieciom”.
Pierwsze miejsce zajęła Gabriela Przebinda ze SP w Wołowicach, drugie przyznano Adamowi Ciembronowiczowi ze SP w Rybnej, trzecie miejsce zajął Mastek Maciej ze SP w Nowej Wsi Szlacheckiej.
Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromnym talentem zarówno recytatorskim a także odwagą i kreatywnością!
Serdecznie Wam gratulujemy!

FOTOGALERIA

Gminne Biegi Przełajowe - 2018.04.11

Uczniowie z Naszej Szkoły uczestniczyli w dniu dzisiejszym w Gminnych biegach przełajowych w Szkole Podstawowej w Czernichowie. Wśród osób które zostały zakwalifikowane do dalszego etapu jest Nasz Uczeń Tymon Wróbel :) Gratulujemy

FOTORELACJA

Zaproszenie na wycieczkę w Pieniny - zapisy do 2018.04.12

201804 PieninyWycieczka

Światowy Dzień Zdrowia

201804 SwiatowyDzienZdrowia

UPOMINEK ŚWIĄTECZNY OD ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Tradycyjnie z okazji Świąt Wielkanocnych wychowankowie świetlicy szkolnej przygotowali dla nauczycieli szkoły, przedszkola i pracowników administracji i obsługi szkoły i przedszkola upominek w postaci pisanki obsypanej brokatem. Praca ta sprawiła uczniom wiele radości. W imieniu swoim, Pani mgr Edyty Likus i wszystkich „Świetlików” życzymy Państwu: Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodziny! Niech siła płynąca ze Zmartwychwstania wniesie w nasze życie nową energię, życzliwość i wzajemne zrozumienie! ?

Katarzyna Turaczyk

WYNIKI KONKURSU „SUPER ŚWIETLIK”- MARZEC

Z radością informuję, że „Super Świetlikiem” w marcu została uczennica klasy drugiej- Olga Rusek. Olga zebrała aż 11 uśmiechniętych buziek i jednego plusa! Olga to niezwykle pracowita i uczynna dziewczynka, a przy tym grzeczna, miła i koleżeńska. W tym miesiącu była moją „prawą ręką”, ponieważ praktycznie codziennie poza zajęciami świetlicowymi pytała mnie: „Czy mogę Pani jeszcze w czymś pomóc? Bardzo chciałabym Pani pomagać.” Takie dzieci, to skarb nie tylko dla rodziców, ale również dla nauczycieli. W pełni zasłużona nagroda i zwycięstwo! Serdeczne gratulacje dla Olgi i wielkie podziękowanie za całomiesięczną pomoc każdego dnia!

Katarzyna Turaczyk

Konkurs Recytatorski - 2018.03.28

KONKURS RECYTATORSKI

Uczniowie z klas I-III wzięli udział w konkursie recytatorskim pt. "Poezja uczy i bawi".

Miejsce I zajęła uczennica klasy I Lila Wojtowicz-Szczotka,
Miejsce II - Magdalena Wiecheć klasa III,
Miejsce III - Zuzanna Kuć klasa I.

Na wyróżnienie zasłużyla również Nadia Swiadek -  klasa I.
Uczennice, które zajeły dwa pirwsze miejsca będą reprezentowały nasza szkołę w konkursie w SP w Czułówku. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

FOTOGALERIA

Strona 10 z 13

zspzoi - kontakt

Zespól Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi
Przeginia Duchowna 70
32-061 Rybna
tel. 12 270 24 10

zspzoi - portale spolecznosciowe

Początek strony