pozyczki

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa Sudoku. Przedstawiciele klas I - III walczyli o tytuł Małego Mistrza Sudoku, a klasy starsze o tytuł Mistrza Sudoku. Wszyscy byli świetnie przygotowani i tak naprawdę zdecydowała szybkość i opanowanie. Mistrzem Sudoku została Klaudia Kasperkiewicz a Małym Mistrzem Sudoku Julia Klimas. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a zwycięzcy ciekawe nagrody ufundowane przez Dyrekcję oraz Wydawnictwo Logi. Mamy nadzieję, że konkurs ten zachęci wszystkich do rozwiązywania łamigłówek i na stałe znajdzie miejsce w kalendarzu wydarzeń naszej szkoły.

Zapraszamy do FOTOGALERII

zspzoi - kontakt

Zespól Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi
Przeginia Duchowna 70
32-061 Rybna
tel. 12 270 24 10

zspzoi - portale spolecznosciowe

Początek strony