pozyczki

W poniedziałek w naszej szkole odbyła się prelekcja oraz warsztaty pt : „Mleko i przetwory mleczne”. W pierwszej części spotkania uczniowie obejrzeli prezentację, z której dowiedzieli się jakie są źródła mleka i przetworów mlecznych, poznali wartości odżywcze nabiału. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach w czasie których poznali proces powstawania przetworów mlecznych, wytworzyli mleko oraz śmietanę. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat mleka i jego przetworów. Spotkanie obyło się w ramach projektu pt: Trzymaj formę. Dziękujemy firmie Zott oraz Pani Małgorzacie Szczerbowskiej za pyszne desery i jogurty dla naszych uczniów oraz pamiątkowe gadżety.

FOTOGALERIA

zspzoi - kontakt

Zespól Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi
Przeginia Duchowna 70
32-061 Rybna
tel. 12 270 24 10

zspzoi - portale spolecznosciowe

Początek strony