pozyczki

Konkurs Recytatorski dla klas I -III "A to Polska właśnie " był eliminacjami do Konkursu Gminnego organizowanego przez Szkołę Podstawową w Czułówku. W naszej szkole wzięło w nim odział 20 uczniów. Pięcioosobowe jury wyróżniło 4 osoby Lile W., Marikę K., Julie G. i Roksanę Z. Dwie pierwsze uczennice będą zgodnie z regulaminem reprezentować nasza szkołę na konkursie gminnym. Wszyscy uczestnicy wspaniale przygotowali swoje wiersze, otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Gratulujemy odwagi w publicznych wystąpieniach i trzymamy kciuki za wyniki w konkursie gminnym.

20192603_konkurs.jpg.jpg

 

 

GALERIA

zspzoi - kontakt

Zespól Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi
Przeginia Duchowna 70
32-061 Rybna
tel. 12 270 24 10

zspzoi - portale spolecznosciowe

Początek strony