pozyczki

Uncategorised

 
20181015 RRangersLubogoszczRabaN
Czuwaj!
Krzystając ze wspaniałej pogody 21 Szczep Royal Rangers zorganizował biwak - Lubogoszcz - Raba Nizna, były to wspaniałe chwile podczas którego bardzo dużo się działo o czym mogą opowiedzieć druhowie wędrownicy i wędrowniczki - pytajcie :)

20181014 KEN

201906 Warszawa

PRZYKŁADOWY PROGRAM WYCIECZKI

201901 Euroweek

Szczegóły w załącznikach : Informacje i Plan Wycieczki

 

20181012 Pasowanie mini

12 października 2018 roku w Naszej Szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia klasy pierwszej. Uczniowie klasy pierwsziej są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.
To był wyjątkowy, pełny emocji dzień, który na długo pozostanie w pamięci świeżo upieczonych Pierwszkoklasistów

GALERIA ZDJĘĆ

20181009 Iluzjonista mini

Zapraszamy z fotorelacji z pokazu Iluzjonisty - 2018.10.09

FOTOGALERIA

201810 Dogoterapia

PieknaNaszaPolskaCalaPlakat

recyclingearthKażdego dnia człowiek wytwarza duże ilości odpadów. Zalicza się do nich produkty nadające się do ponownego przetworzenia /surowce wtórne/ oraz resztki niemające dalszego zastosowania. Odpady, które nie nadają się do powtórnego użytku , są spalane lub składowane na wysypisku. Z czasem ulegają tam rozkładowi. Pozostałe poddaje się recyklingowi, czyli przetwarza się w celu ponownego wykorzystania. Z opadów organicznych otrzymuje się nawozy, natomiast surowce wtórne stosowane są do wyrobu nowych produktów. Przykładowo zużyte metalowe przedmioty, czyli złom po przetopieniu stają się materiałem gotowym do ponownego użycia. Natomiast makulatura wykorzystywana jest między innymi do produkcji papieru gazetowego bądź pakowego.
Aby można było wykorzystać odpady jako surowce wtórne, trzeba je wcześniej odpowiednio posegregować. W ten sposób znacznie ogranicza się ilość śmieci składowanych na wysypiskach przyczyniających się do większego zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Dodatkową korzyścią z segregowania odpadów jest oszczędność energii i  surowców potrzebnych do wyprodukowania, nowych artykułów.

Boy

Dla Wszystkich Chłopaków - wszystkiego najlepszego z okazji ich święta :)

FOTOGALERIA 1

FOTOGALERIA 2

FOTOGALERIA 3

FOTOGALERIA 4

FOTOGALERIA 5

20180923 Piknik

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom za mile spędzony czas :)

FOTOGALERIA

zspzoi - kontakt

Zespól Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi
Przeginia Duchowna 70
32-061 Rybna
tel. 12 270 24 10

zspzoi - portale spolecznosciowe

Początek strony