pozyczki

REKRUTACJA - WAŻNY KOMUNIKAT

201804 Rekrutacja

Uprzejmie prosimy Rodziców / Opiekunów prawnych dzieci nowo przyjętych do

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi

o podpisanie

OŚWIADCZENIA POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA

do dnia

24.04.2018

Szkolne Mistrzostwa Sudoku

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa Sudoku. Przedstawiciele klas I - III walczyli o tytuł Małego Mistrza Sudoku, a klasy starsze o tytuł Mistrza Sudoku. Wszyscy byli świetnie przygotowani i tak naprawdę zdecydowała szybkość i opanowanie. Mistrzem Sudoku została Klaudia Kasperkiewicz a Małym Mistrzem Sudoku Julia Klimas. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a zwycięzcy ciekawe nagrody ufundowane przez Dyrekcję oraz Wydawnictwo Logi. Mamy nadzieję, że konkurs ten zachęci wszystkich do rozwiązywania łamigłówek i na stałe znajdzie miejsce w kalendarzu wydarzeń naszej szkoły.

Zapraszamy do FOTOGALERII

Jubileuszowa Dobra Noc w Szkole - 2018.04.13/14

 JubileuszowaDobraNoc

Pierwsza Jubileuszowa Dobra Noc za nami!!! W nocy z 13 na 14 kwietnia uczniowie klas IV-VII mieli okazje uczestniczyć w nocy organizowanej w szkole . Swój pobyt rozpoczęliśmy od gry terenowej organizowanej na świeżym powietrzu . Następnie uczniowie zakopali wcześniej przygotowane kapsuły czasu, w których umieścili cenne dla nich przedmioty. Kolejnym punktem naszego spotkania było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przed północą obejrzeliśmy wspólnie film, zajadając popkorn. Wieczor był doskonała okazją do rozmów i poznania sie bliżej. Swoj pobyt w szkole zakończyliśmy wspólnym porannym śniadaniem. Mamy nadzieje, że ta Noc stanie sie tradycją, która na stałe zapisze sie w programie imprez naszej szkoły ! :) :)

Zapraszamy do FOTOGALERII

Eksperymenty Naukowe w Klasie 1 - 2018.04.13

Kolejny piątek z eksperymentami w klasie I - dzisiaj dwa eksperymenty "chemiczne jojo", które przerodziło się w wybuch kolorowego wulkanu oraz "wir mleczny", a miały być kolory wiosny :)

FOTOGALERIA

Prace Naszych Uczniów na Konkurs Ekologiczny

Uczniowie klasy IV oraz VI wykonali plakaty, prezentacje oraz książki na ogólnopolski konkurs ekologiczny pt : Mistrz Recyklingu. Przygotowanie do konkursu poprzedzał udział w cyklu zajęć kółka przyrodniczego o tematyce ekologicznej. Trzymamy kciuki za prace konkursowe klasy IV i VI.

FOTOGALERIA

Trzymaj Formę - Warsztaty - 2018.04.09

W ramach projektu profilaktyki zdrowia pt : „Trzymaj formę” gościliśmy w w poniedziałek w naszej szkole Panią Pielęgniarkę. W czasie prelekcji uczniowie poznali zasady zdrowego żywienia i dbania o swoje zdrowie.

FOTOGALERIA

VIII Gminny Konkurs Recytatorski - 2018.04.12

W dniu 12 kwietnia  2018r. dwie  uczennice ( Lila Wójtowicz – Szczotka z kl. I oraz Wiecheć Magdalena z klasy III) prezentujące naszą szkołę wyłonione drogą eliminacji wzięły udział w Konkursie Recytatorskim, który odbył się na terenie Szkoły Podstawowej w Czułówku.
Mottem tegorocznego VIII już konkursu było hasło„ Ludwik Jerzy Kern - dzieciom”.
Pierwsze miejsce zajęła Gabriela Przebinda ze SP w Wołowicach, drugie przyznano Adamowi Ciembronowiczowi ze SP w Rybnej, trzecie miejsce zajął Mastek Maciej ze SP w Nowej Wsi Szlacheckiej.
Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromnym talentem zarówno recytatorskim a także odwagą i kreatywnością!
Serdecznie Wam gratulujemy!

FOTOGALERIA

Gminne Biegi Przełajowe - 2018.04.11

Uczniowie z Naszej Szkoły uczestniczyli w dniu dzisiejszym w Gminnych biegach przełajowych w Szkole Podstawowej w Czernichowie. Wśród osób które zostały zakwalifikowane do dalszego etapu jest Nasz Uczeń Tymon Wróbel :) Gratulujemy

FOTORELACJA

Zaproszenie na wycieczkę w Pieniny - zapisy do 2018.04.12

201804 PieninyWycieczka

Światowy Dzień Zdrowia

201804 SwiatowyDzienZdrowia

UPOMINEK ŚWIĄTECZNY OD ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Tradycyjnie z okazji Świąt Wielkanocnych wychowankowie świetlicy szkolnej przygotowali dla nauczycieli szkoły, przedszkola i pracowników administracji i obsługi szkoły i przedszkola upominek w postaci pisanki obsypanej brokatem. Praca ta sprawiła uczniom wiele radości. W imieniu swoim, Pani mgr Edyty Likus i wszystkich „Świetlików” życzymy Państwu: Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodziny! Niech siła płynąca ze Zmartwychwstania wniesie w nasze życie nową energię, życzliwość i wzajemne zrozumienie! ?

Katarzyna Turaczyk

Strona 6 z 9

zspzoi - kontakt

Zespól Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi
Przeginia Duchowna 70
32-061 Rybna
tel. 12 270 24 10

zspzoi - portale spolecznosciowe

Początek strony